Sportnap a Kadában

Mozgott a Kada!

2018. szeptember 28-án, pénteken rendeztük meg a már hagyományosnak számító Sportnapunkat, mely most már túlmutat az aktivitáson. Itt valójában az iskola szervezetéről, összetartásáról, és közös kikapcsolódásáról van szó. Ha úgy tetszik, egy grandiózus csapatépítés zajlik a sport égisze alatt.

Ezen a napon lehetőség van együtt játszani a diákokkal, beszélgetni a szülőkkel, nagyszülőkkel, akik gyermekeik érdekében szívesen jönnek el. Volt lehetőség szurkolni egymásnak, közösen főzni, játszani és megélni a „lelassult” idő pillanatait. Mert itt csak a fociban és futásban volt rohanás.

A résztvevők választhattak a különböző szabadidős elfoglaltságok között: méta, darts, íjászat, hullahopp és erőverseny,  táblajátékok színesítették a nap programjait.

Készült itt bográcsban babgulyás, töltött káposzta, paprikás krumpli, grilltárcsán gyros, flekken, sült kolbász. Elvarázsoltak bennünket a finomabbnál finomabb házi süteményekkel.  Gyönyörű napsütéses időben valósítottuk meg a programot. Egy igazi családi pikniket sikerült kivitelezni.