Szakképzés

Általános tájékoztató szakképzéseinkről (nappali tagozat)

Felvételt hirdetünk

Ágazati érettségivel nem rendelkezők számára az alábbi kétéves képzésekre:

Pénzügyi-számviteli ügyintéző

Vállalkozási ügyviteli ügyintéző

Tájékoztatás a felnőttek oktatásáról

A Kecskeméti SZC Kada Elek Technikum a felnőttek oktatása keretében  az alábbi szakmák képzését indítja:

Pénzügyi-számviteli ügyintéző

Vállalkozási ügyviteli ügyintéző

Pénzügyi-számviteli ügyintéző (kétéves, technikumi képzés)

Ezzel a szakképzettséggel alkalmas lesz a gazdálkodó szervezetek gazdasági tevékenységével összefüggő részfeladatait önállóan végezni: könyvelési feladatokat ellátni, számítógépes programokat használni, részt vehet nyilvántartások vezetésében, közreműködhet egyes pénzügyi műveletek előkészítésében és lebonyolításában.

Vállalkozási ügyviteli ügyintéző (kétéves, technikumi képzés)

Ezzel a szakképzettséggel alkalmas lesz a vállalkozás ügyviteli feladatainak végrehajtására, közreműködhet a
számviteli és pénzügyi feladatok ellátásában, egyes részfeladatokat önállóan láthat el. Kapcsolatot tarthat a munkatársakkal, ügyfelekkel, illetve rendezvényeket, megbeszéléseket szervezhet.

Szakképzéseink

A Kada Elek Közgazdasági Szakgimnázium nagy hagyományokkal rendelkező közgazdasági szakközépiskola, melynek fő célja, hogy a gazdasági környezet kihívásainak megfelelve az egyre változó szakmakínálatban a magas színvonalú, hosszú távon is jól hasznosítható, tartós és konvertálható tudást adó szakmai értékeket adja tovább. Folyamatosan igazodunk a munkaerőpiaci elvárásokhoz, modernizáljuk oktatásunk tárgyi és humán feltételeit. Igyekszünk tanulóink számára a szakmai ismereteken túl az európai polgárrá váláshoz szükséges általános műveltséget minél szélesebb értelemben biztosítani.