Ideiglenes felvételi jegyzék

Tisztelt Szülők, Kedves Felvételiző Diákok!

Az ideiglenes felvételi rangsort az általános iskolai eredmények és a felvételi vizsgák alapján állítottuk össze. Az alábbiakban megtekinthető, hogy az egyes tanulmányi területen jelenleg hányadik helyen szerepel a felvételiző diák. Az esélylatolgatásnál vegyék figyelembe, hogy ebben a listában azok a tanulók is benne vannak, akik nem első helyen jelölték meg a Kadát. Emiatt ilyenkor még nem állapítható meg, hogy hol húzható meg a felvételi ponthatár.

A ténylegesen felvett tanulók listáját csak 2021. április 23-át követően tudjuk közölni, a Felvételi Központtól kapott tájékoztatás szerint.

A felvételiző tanulót az oktatási azonosító szám, illetve a megadott jelige alapján lehet azonosítani.

Tájékoztatásul az egyes tagozatkódokra jelentkezettek száma és a felvehetők száma:

0311    Gazdálkodás és menedzsment ágazati 5 éves képzés – idegen nyelv: angol

Jelentkezett tanulók száma: 341 fő
Felvehetők száma: 56

0312 Gazdálkodás és menedzsment ágazati  5 éves képzés – idegen nyelv: német

Jelentkezett tanulók száma: 125 fő
Felvehetők száma: 28

0315    Angol-magyar két tanítási nyelvű Gazdálkodás és menedzsment ágazati 6 éves képzés

Jelentkezett tanulók száma: 81 fő
Felvehetők száma: 28 fő

Ideiglenes felvételi jegyzékben megtekinthető az elért eremény és a rangsorban elfoglalt hely.  Az "E" betű elutasítást jelent.

Az alábbi linkekre kattintva tagogzatkódonként tekinthetik meg a adatokat:

0311    Gazdákodás ésmenedzsment ágazati 5 éves képzés – idegen nyelv: angol

0312   Gazdálkodás és menedzsment ágazati 5 éves képzés – idegen nyelv: német

0315   Angol-magyar két tanítási nyelvű Gazdálkodás és menedzsment ágazati 6 éves képzés